Polskie

O nas:

Józef został oddzielony od swoich braci i wygnany z ziemi ojców na 20 lat, jednak Wszechmogący zainscenizowal niesamowite pojednanie.

Na początku Księgi Rodzaju 45 widzimy Józefa wolajacego do swoich braci: “Ani Józef… Ani Józef Achichem! אֲנִי יֹוסֵף אֲחִיכֶם “Ja jestem Józefem… Ja jestem Józefem, waszym bratem!

Trwa niezwykłe światowe przebudzenie w kierunku Tory, które w setkach i tysiacach wierzacych budzi zarówno odezwę do Erez Izrael , jak i miłość do narodu żydowskiego.

Istnieje jednak ogromna przepaść spowodowana tysiącletnią bolesną historią między Judą a synem Józefa, Efraimem, który reprezentuje rozproszone królestwo północne. Jak możemy przezwyciężyć tę bolesną przeszłość i wyrazić naszą skruchę oraz szukać pokuty i pojednania?

My w „Ani Józef“ wierzymy, że droga do pojednania jest drogą służby, miłości i przyjaźni. Pragniemy zbliżyć się do naszych braci z Judy,

szukając pojednania , jak rowniez sprzatajac śmieci W ten sposob staramy sie podkreślic piękno ziemi naszych ojców. Zyczymy sobie, aby Adonai poprowadzil nas w swa sluzbe .

Zdecydowaliśmy się służyć w czasach Paschy i Sukot, tak abyśmy również mogli przestrzegać przykazania, aby święta spedzac w Erez Izrael.

Dzięki partnerstwu z Zemach Ben-Aharonem i Moschaw Gi’vat Ye’arim możemy nadal błogosławić te wspólnotę, budować przyjaźnie i relacje z

bratem“ podczas spotkań oraz poznawania się nawzajem ludzmi z całego świata.

Badz z nami na jednej z naszych fantastycznych podróży, aby być w kraju, być Błogosławieństwem dla naszego brata. Zjednoczmy się w święto przed Adonai!

Aktualna runda: Succot 2018. Szczegóły!

 

 

Witamy na stronie Ani Josef !

6 maja 2018 r.

Pete Rambo

אֲנִי יוֹסֵף

W Księdze Rodzaju 45,3 woła Józef, który chce się objawić braciom,

Ani Józef – אֲנִי יוֹסֵף!…“ Powtarza to jeszcze raz w wersecie 4, gdzie mówi: “Ani Józef achichem!…Ja jestem Józefem… Ja Józefem, twoim bratem!”

Zostaliśmy wygnani z kraju i odseparowani od brata na 2750 lat. Nadszedł czas, by powiedzie

: “Ani Józef!” Ale jak? Z sercem Sługi Miłości.

Ani Józef jest tutaj, aby ułatwić pojednanie z Judą poprzez służbę, miłość i wspólnotę. Szczegóły na temat : jak i dlaczego otrzymacie. Dołącz do nas w tej podróży i jeśli to możliwe, przyjedź z nami na Swieto Sukot lub Paschy do Erez Izrael pomagajac naprawić zniszczony most i wyleczyć starą ranę.

Badz Błogosławiony!

 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych podróży służbowych do Izraela.

 

Jerozolima za jedyne 50 dolarów dziennie! Na Swieto Sukkotu! Poważnie!

Aktualizacja: Od dnia 5.22..2018 r. zarezerwowano już 59 miejsc.

Chciałbyś również spędzić 16 dni w Izraelu przed i w trakcie Święta Tabernakulum – Sukkot 2018 – za jedyne 50 dolarów dziennie na osobę? A przy okazji, że $50 pokrywa śniadanie i kolację! Zawarte są również cztery z pięciu dni roboczych . W zamian możecie spędzić Jom Kippur i Sukkot w Erez Izrael !

A tak sie zaczelo

Trzy lata temu, kiedy byłem w Jerozolimie na Święto Tabernakulum (Sukkot), mogłem przeżywac i cieszyć się tym niesamowitym miejscem i świętem. Martwiły mnie jednak śmieci, które leżały na ziemi w wielu miejscach publicznych w Jerozolimie i okolicach. Moją wizją był powrót z grupa aby zabrać śmieci przed swietem Sukotu , a następnie świętować i podróżować po kraju.

Teraz, podczas naszej ostatniej wizyty na Pessach 2018, ojciec nagle zaczął otwierać drzwi i łączyć zespół z Europy i Ameryki Północnej, aby zrealizować dokładnie te pomysły. Jeszcze bardziej ekscytujące jest to, że poszerzył wizję z 30 osobowego zespołu do 100 osobowego.

To On pokazal droge I znalazl rozsądna, nawet bardzo rozsądna cene (na ten czas) $ 50 / dzień.

Koszty podróży i transportu w kraju są a’la carte i extra. Oznacza to, że jak tylko ustalimy indywidualne ceny dla każdej z pięciu jednodniowych wycieczek, opublikujemy je. Dodatkowe Extra koszty obejmują bilety na niektóre zabytki i na obie dwudniowe wycieczki. (Część podróży autobusem (taksówka Schirut) w wysokości około 15 dolarów / osoba na dwie duże wycieczki dzienne.)

Jeśli to przemawia do Ciebie i Cię interesuje, oto szczegóły:

Szczegóły

Będziemy mieszkać w Gi’vat Ye’arim, Moschav ( forma osady). Od dwóch lat są naszymi gospodarzami podczas naszych podróży do Izraela (zob. posty Pete Rambo z Paschy 2018 i Sukot 2016). Zaczęliśmy budować relacje z tą jemeńską wspólnotą, która przyjęła nas w ich domach, kuczkach i synagogach. Z Gi’vat Ye’arim jest 15-minutowy przejazd autobusem na przystanek Lightrail w Herzlberg i 15-minutowy przejazd do centrum Jerozolimy i Starego Miasta. Poza dniami pracy w cieniu ogromnych starych kamiennych murów, Kimberly Rogers-Brown organizuje wycieczki, które prowadzą nas do Ściany Płaczu, przez tunele pod Starym Miastem, przez tunel Hiskiasza, do miasta Dawid (Yair David) i wszystkie inne tętniące życiem aleje i sklepy w dzielnicy żydowskiej. Planuje on także jednodniową wycieczkę do Masady, Gedi i Qumran oraz jednodniową wycieczkę do Shiloh, Elon Moreh i Har Bracha, winnicy na Górze Błogosławieństw.

Inne przygody, które czekają na nas, to na przyklad przepychanie sie wsrod tłumów na znanym w całym świecie rynku ” Ben Yehuda”, spotkać sie z hebrajskim i mesjańskie rodzeństwem z całego świata, którzy zbierają się w Szabat w Parku Niepodległości, zasiąść w Sukkotach gośzczacych rodzin w Gi’vat Ye’arim i tańczyć pod namiotem 1000 gwiazdek do do muzyki uwielbienia pod kierownictwem James Block.

Jesteśmy w grupach od 10 do 12 osób, ktore sa prowadzone do pracy i na wycieczki po mieście przez doświadczonych przewodnikow po Jerozolimie Niektórzy z naszych przewodnikow mieszkali w tym kraju nawet kilka lat!

Ludzie , mówię wam, to bedzie cos Megawielkiego!

Nasz obiekt składa się z kilku bardzo dużych pokoi (oddzielne wedlug plci), kilku sypialni oraz kilku miejsc namiotowych. Zobacz zdjęcia w galerii.

Ważna uwaga: Nie jest to służba ewangelizacyjna czy praca misyjna! Jest to okazja, aby zaprzyjaźnić się z Efraimitami z całego świata i zbudować relacje i przyjaźnie z bratem Judą, pomagając jednocześnie przygotować miasto do Succotu, a następnie świętować je w Jerozolimie.

Plan ogólny

Przegląd kalendarza – trasy podróży -Sukkot-2018 r.

Czy to brzmi kusząco?… jak coś, czego częścią chcez byc? Jest to wspaniała okazja do przedstawienia Efraima Judzie i bycie sługą podczas pobytu w Jerozolimie na Święto Namiotow -Sukott!

wynik końcowy

Końcowy wynik to $825 za osobę przez 16 dni. $50 / dzień za osobę plus $25 za parę koszul i drobne wydatki. Potrzebujesz lotu do Tel Awiw.

Młodzi ludzie są mile widziani. Jednak potrzebna jest dorosła osoba, ktora bedzie odpowiedzialna za grupe mlodziezy. Po Więcej informacji na temat osób niepelnoletnich zapraszamy do dialogu..

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami i zarezerwuj miejsce! Mamy tylko +/- 70 miejsc, ponieważ niektóre są już zajęte. Jeśli jesteś zainteresowany lub chcesz zarezerwować miejsce, wypełnij formularz kontaktowy. Szczegóły płatności za rezerwację miejsca zostaną przesłane w ciągu kilku dni pocztą elektroniczną.

Uwaga: Miejsca zostaną równo podzielone pomiędzy Europę i Amerykę Północną. Chcemy, aby podczas tej podróży międzynarodowa trasa pomogła nam zbudować mosty w Ephraim. Kto pierwszy ten lepszy ].